Jak leczyć ataki paniki i lęki?

Witam jest mi cieszko bardzo niechce mi sie zyc ciogle czytam o tej nerwicy I atakach paniki I sie nakrecam ciogle bole glowy zawroty glowy cieszkosc nabrania powietrza pocenie nog placz zamartwianie sie mam 28 lat chce zyc a tu sie nieda czemu plagam pomocy dostaje nieras paniki ze to zawal umieram I poczasie ustaje ale jestem strasznie napiety

Dzień Dobry Panu,

Bazując na Pana opisie symptomatycznym, zachęcałabym Pana do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, która byłaby skuteczna w leczeniu lęku.
Proszę nie zwlekać i pomóc sobie.

Życzę Panu pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak bolesne i przerażające są dla Pana te ataki. Strach przed śmiercią to niezwykle destrukcyjne doświadczenie. Na szczęście ataki paniki dość dobrze poddają się leczeniu psychoterapią i możliwe, że wystarczy kilkumiesięczna terapia, by uwolnił się Pan od tego straszliwego lęku, który Panu towarzyszy. Gorąco zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty pracującego w podejściu poznawczo-behawioralnym.