Jak zwalczyć napady paniki?

Witam chcialbym sie tylko dowiedziec bo mam napady paniki czy to moze zabic czlowieka dostac zawalu czy cos bo ciogle sie tego boje i mam dosyc juz tego ciogly lek i wogule prosze o pomoc czy bac czy wziac za siebie bylem u psychiatry i mam biegac jakis sport wziac za siebie a ciogle sie boje prosze o pomoc pozdrawiam

Witam Pana
Ataki paniki nie zabijają, ale życie z nimi to ciągły lęk,
udręka i nasilające się dolegliwości fizyczne, np. duszności,
kołatanie serca…, które jeszcze bardziej potęgują ten paniczny lęk.
Na ataki paniki jest tylko jeden sposób – należy je wyleczyć.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć ataki paniki
i zaburzenia lękowe należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami panicznych lęków oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl