Jak leczyć ciągły stres i lęk?

Witam. Od długiego czasu odczuwam ciągły stres/lęk. Poza chwilami gdy jestem w domu sama. Jak tylko widzę się z ludźmi lub wychodzę z domu mam przyśpieszony oddech, spięte mięśnie, denerwuję się i nie potrafię się skoncentrować i zachować spokoju. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Co mogę z tym zrobić? Czy leki z grupy benzodiazepin pomogą?

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani opisie symptomatycznym, wskazane i skuteczne byłoby dla Pani komplementarne leczenie (psychoterapia poznawczo-behawioralna z minimalnym wsparciem farmakologicznym?) do czego Panią mocno zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com