Dlaczego mam problem z nerwami?

Witam od roku mam problem z nerwami do tego od jakiegoś czasu doszło trzepanie głowy nasila się to jak się zestresuje lub zdenerwuje. Teraz nawet z kim rozmawiam raz za czas mojs głowa zaczyna się trzepać i przestaje . Jeśli mam zajęcie i o tym nie myślę to tak się nie dzieje . Przez to boli mnie cała szyja bo staram się nad tym panować . Ale niestety się nie da. Bardzo proszę o pomoc do jakiego mam lekarza się zgłosić aby mi dał jakieś leki aby tak się nie działa . Pozdrawiam

Witam!
Wszystko wskazuje na problem nerwicowy! Bez skierowania, Poradnia Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują właściwe postępowanie: najprawdopodobniej psychoterapię ze wsparciem lekami p/lękowymi. Na efekt trzeba będzie trochę poczekać - te metody zaczynają działać z pewnym opóźnieniem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.