Dlaczego mam to pulsowanie po prawej stronie głowy?

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu (niecodzienne/ boli mnie głowa, a raczej to jest taki kujący ból jednostronny po prawej stronie. Z tyłu i z przodu. Myślałam że to od ósemki ale ósemkę usunęłam a problem nadal jest. Chce zaznaczyć że mam dosyć stresujące życie. Codziennie jestem narażona na stres. Od tygodnia kłuje mnie głowa coraz częściej ale to są tylko takie "szybkie" przechodzące prądy że tak powiem.. czy muszę to skontrolować?

Witam! Lekarz POZ: badanie fizykalne i podstawowe badania laboratoryjne. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. W tak młodym wieku należy rozważyć przyczynę nerwicową. Wskazane badanie EEG. Przy prawidłowych wynikach Poradnia Zdrowia Psychicznego, określenie profilu osobowości, poziomu lęku i napięcia wewnętrznego. Nerwica może imitować każdą chorobę somatyczną, jednak leczenie jej jest zgoła różne i polega zazwyczaj na psychoterapii z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.