Dlaczego mimo prawidłowych wyników występują takie objawy?

05.03 badanie 2,546 ,badania 15.03 TSH 1,939 µIU/ml FT3 2,46 pg/ml FT4 0,86 ng/dl ATG 2,01 U/ml ATPO 0,74 U/ml TSH (TRAb) < 0,80 IU/L Wyniki w normach natomiast występują objawy zaparcia,zmienność nastrojów,suchość skóry, odczuwanie zimna,zmęczenie,problemy że snem jak i nadmierna senność, problemy z pamięcią.

Witam! Uporczywe, zmienne objawy, przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych sugerują podłoże nerwicowe. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, są tam zespoły diagnostyczno-lecznicze, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne parametry. Jeżeli potwierdzi się podłoże emocjonalne zgłaszanych skarg, to zaproponują odpowiednie postępowanie. Najczęściej stosujemy psychoterapię ze wsparciem lekami przeciwlękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.