Co oznaczają u mnie te ataki?

Witam Mam 22 lata ,już od bardzo długiego czasu miewam dość dziwny "Paraliż/Osłabienie" ciała nie wiem jak to nazwać...Zdarza się to parę razy dziennie w losowych godzinach, odstępach itd do rzeczy Robi mi się strasznie słabo do tego momentu że czuje się jakbym był dobrze "wypity" z tego co wiem oczy mi się szkla,nie raz dochodzi do tego że mi się "zezuja" ,przechodzą mnie dreszcze ,i zaczyna mi słabnąć fizycznie ciało do momentu aż uginam się w kolanach, Trwa to moment najczęściej aż nie usiądę i nie "uspokoję się " ,

Witam! Badanie fizykalne u lekarza POZ, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Najbardziej powyższy opis przemawia za podłożem emocjonalnym. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: porobią swoje badania; profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestie itp. Być może wystarczy psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.