Co oznacza drżenie rąk i dreszcze po jedzeniu?

witam , od 2 tyg bardzo zle sie czuje. Pojawia się nagle drżenie rąk , osłabienie nóg , dreszcze wewnątrz brzucha ,ogólne osłabienie, muszę usiąść tak mi słabo . Dzieje się tak po jedzeniu . Mierze cukier i tak np. przed posiłkiem 114 - 2 godziny po ok. 130 ( czyję się dobrze ) i nagle to się zaczyna ok 2,5 godz po posiłku i wtedy już cukier ok 95-97( niżej nie spada ) . Trwa to ok pół godziny i przechodzi. Cukier naczczo zawsze poniżej 100 . Tak się dzieje po każdym posiłku , nie mam siły

Witam!
Może sprawa nerwicowa? Wskazana konsultacja w PZP - porobią odpowiednie testy projekcyjne, określą rodzaj osobowości i podatność na sugestię, zaproponują dalsze działanie psychoterapia z odpowiednim wsparciem lekowym.
Pozdrawiam
W. Luczkowski.