Co powoduje i jak leczyć piekące bóle w różnych częściach ciała?

Witam. Od jakiegoś czasu odczuwam piekące bóle w różnych częściach ciała, tzn. pieczenie, mrowienie, kłucie, uczucie gorąca, ciepła zaczerwienione stopy i dłonie. Najsilniejsze promieniujące bóle to mam w biodrach, obu udach, pośladku i w karku. Mrowienie w nogach Dodam że często się pocę w nocy, idę spać zaraz po pracy, bo śpię 10h dziennie, jestem senny. Zażywam Gabapentin, dzięki temu jestem w stanie z dnia na dzień funkcjonować. Miałem zlecone badania: OB, morfologię, CRP, elektrolity, cukier, APTT, protrombinę, mocznik, kreatyninę, podstawowe badanie neurologiczne, RTG klatki piersiowej, EKG, osłuchowe, ciśnienie - bowiem wszystkie okazały się prawidłowe. Co to może być za dolegliwość i gdzie szukać w takim razie pomocy>? Pozdrawiam.

Witam!
Jeżeli badania laboratoryjne wypadają prawidłowo, a lokalizacja objawów jest zmienna, to należy poważnie rozpatrywać podłoże nerwicowe. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią swoje badania testowe, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednią formę pomocy!
Powodzenia
W. Łuczkowski.