Jak pozbyć się leku u przed oddychaniem?

Mam lęki na temat oddychania już 20 lat to zaburza moje życie. Od kilku miesięcy nie wstaje z łóżka. Do tego zaczęłam sięgać po alkohol, wcześniej pomagał teraz już nie. Lecze się psychiatryczne ale nic nie pomaga tyle leków co miałam zmieniane trudno zliczyć.

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, wykonają odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują leczenie kompleksowe, tj. psychoterapię i leczenie farmakologiczne. Nawiązując do Pani wypowiedzi: alkohol jest mocnym środkiem przeciwlękowym, ale nie nadaje się do leczenia z uwagi na "efekt następnego dnia", z biegiem czasu przestaje działać, ale pozostaje konieczność jego przyjmowania, czyli uzależnienie, ponadto stosowany nawet z pobudek leczniczych niszczy "ważne" i mniej "ważne" narządy, czyli zamiast jednej biedy będziemy ich mieli kilka. Proszę się zwrócić po pomoc do profesjonalistów: psychiatra, psychoterapeuta, psycholog.
Powodzenia
W. Łuczkowski.