Czy mogę mieć guza mózgu mając 37 lat?

Tego roku miałam rezonans glowy dokładnie w styczniu z powodu zawrotow i bolow głowy na rezonansie nie wyszło nic niepokojącego ja nadal źle sie czuje ciągle bóle głowy zaburzenia rownowagi uczucie omdlen że zaraz zemdleje dkg sercs w por,adku morfologia krwi też wiec jaka może byc przyczyna tego i czy w ciągu 8miesiecy mógł wytworzyć się guz mozgu proszę odpowiedź na dodatek mam ciągle uczucie takiego niepokoju boję się że zaraz cos mi sie stanie ogarnia mnie słabość strach przed omdleniem

Witam! Generalnie wiek nie jest istotny przy guzach mózgu. Jednak obraz objawów, które Pani przedstawiła najbardziej przemawia za zaburzeniami nerwicowymi z dominującym lękiem. Proponuję skorzystać z pomocy psychiatry, psychoterapeuty, najlepiej w Poradni Zdrowia Psychicznego, a jeżeli będą zbyt odległe terminy, to zawsze jest opcja usługi komercyjnej. Zaburzenia nerwicowe mogą imitować objawy każdej istniejącej choroby samatycznej, a nawet objawy jeszcze nie opisanych chorób. Najbardziej nieznośnym objawem jest lęk i niepokój wewnętrzny - to można i trzeba leczyć, chyba, że ktoś lubi cierpieć. Powodzenia W. Łuczkowski.