Bóle z lewej ręki promieniujące do barku

Mam pytanie jeszcze czy bóle z lewej ręki promieniuje z barku aż do ręki zdarzają się co jakiś czas czy to mogą być nerwobole czy coś z sercem ?bo juz nie wiem co myśleć czasami boli mnie wszystko i ciągle się boje ze jest mi coś poważnego nie długo dojdzie do tego ze będę bala się wychodzić z domu

Aleksander Ropielewski

Raczej jest to nerwoból (zważywszy na Pani wiek i wielokrotność zjawiska). Sugeruję skontaktować się z neurologiem.

Magdalena StusiĹska

Taki ból może pojawiać się z różnych przyczyn- nie tylko sercowych. Jeżeli się powtarza najlepiej skonsultować się z lekarzem który zleci badania i pokieruje do odpowiedniego specjalisty.