Promieniujące bóle do lewej ręki

Mam pytanie bardzo boli mnie pod lewą łopatka promieniuje bol do lewej ręki po czym prądy przechodzące przez nią są tak silne że az wystepuje ból Byłam dwa razy u lekarzy i otrzymałam leki które kompletnie nie przyczyniają się do usunięcia bólu leki to Diazepam 10 mg,Dicloflex50 mg ,Tramadol 50 mg caps. Co Codamol500 mg .od tygodnia nie wytrzymuję bolu leżąc na plecach mam lekką ulgę i jak ogrzewam się poduszką elektryczną ,Po wstaniu z łózka wszystko wraca do normy błagam pomocy

Przede wszystkim należy zdiagnozować przyczynę dolegliwości i wykonać na początek MRI kręgosłupa odcinka piersiowego.
W obrębie kręgosłupa znajduje się wiele struktur anatomicznych, które mogą być źródłem bólu.
Należy też odpowiednio dobrać leki przeciwbólowe, te które Pani otrzymuje nie są skuteczne w bólu neuropatycznym a taki komponent u Pani występuje.