Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle z lewej strony klatki piersiowej i kłucie w plecach

zdaje się że mam objawy nerwicy, robiłem badania serca były prawidłowe ale ciągle powraca lęk że choruje na coś poważnego a najczęściej (serce) codziennie odczuwam bóle z lewej strony klatki piersiowej i kłucie w plecach, częste bóle głowy i brzucha. taki stan mojego samopoczucia utrzymuje się już ponad pół roku a ja wraz rozmyślam czy to nie zawal? czy stan zawałowy może tyle trwać?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność

Około 40-60% Europejczyków prowadzi siedzący tryb życia, z czego płyną bardzo negatywne skutki zdrowotne. Ile czasu powinniśmy poświęcać na wysiłek fizyczny? Światowa Organizacja Zdrowia zaleca podejmowanie co najmniej 30-minutowej aktywności fizycznej o umiarkowanej intensywności prze 5 dni w tygodniu lub 20-minutowej aktywności o dużej intensywności ? przez 3 dni w tygodniu.

Mgr Ewa Czernik Psycholog, Łódź
62 poziom zaufania

Witam,
Pana objawy faktycznie mogłyby sugerować kłopoty z sercem. Cieszę się, że wykonał Pan badania, które nie potwierdziły tego. Być może wcześniej w Pana życiu coś się zmieniło i zareagował Pan na to w/w objawami. A może jakaś trudność z wcześniejszych lat domaga się teraz rozwiązania. Zachęcam do spotkania się z psychoterapeutą lub psychologiem by poszukać skutecznego rozwiązania.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy