Bóle żołądka, nerek i jajników oraz mdłości a PCOS, skolioza i zwyrodnienie kręgosłupa

Witam. Od kilku dni boli mnie żołądek, mam ciągłe mdłości. Teraz doszły bóle nerek i okolice jelit i jajników, nie wiem co robić. Okazało się jakiś czas temu że mam Policystyczne jajniki, lecz nie wiem, czy ma to jakiś związek z tym wszystkim. Kiedyś chorowałam na nerki, rok temu przepuszczali piasek, lecz nic nie znaleźli. Mam także skoliozę i zwyrodnienie kręgosłupa w dolnym odcinku, przepuszczali że bóle mogą być od tego, ale nikt jasno nie umie mi tego wytłumaczyć. Czekam na odpowiedz. ;)

Witam! Opisane objawy mogą być związane z wirusową infekcją przewodu pokarmowego, zwłaszcza że ilość takich zachorowań zwiększyła się w ostatnich dniach. Tego typu infekcje zazwyczaj ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Gdyby tak się nie stało należy zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.