Ucisk w nadbrzuszu w pozycji stojącej a skolioza i zwyrodnienie kręgosłupa
Proszę o odpowiedź na następujące pytanie: Od roku uciska mnie w nadbrzuszu w pozycji stojącej. Robiłam kolonoskopię,gastroskopię oraz usg brzucha i wszystko wyszło w porządku. Mam skoliozę i zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku piersiowym, czy może to mieć z tym jakiś związek. Dodam jeszcze, że jestem osobą bardzo nerwową.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
może to jak najbardziej mieć związek ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Proszę dodatkowo skonsultować się z psychologiem gdyż objaw ten może mieć podłoże psychogenne.
Pozdrawiam.