Dyskomfort nadbrzusza nasilający się w pozycji pionowej

witam, co może oznaczać dyskomfort nadbrzusza nasilający się w pozycji pionowej, znikający w pozycji leżącej lub wpółleżącej? dodam, że odczuwam wtedy brak możliwości wzięcia głębokiego oddechu. przy dotykaniu brzucha nic nie boli. mam ostatnio stresujący czas w życiu. co to może oznaczac?

Dzień dobry, dolegliwości mogą mieć podłoże nerwicowe. Jeżeli objawy nie ustąpią lub będą się nasilać, proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych.