Bóle żołądka, wymioty, gorączka

Witam mam 23 lata i od 6 miesiecy wystepują u mnie bóle żołądka Pierwszy raz wystąpiły w sieprniu wraz z wymiotami, gorączką oraz biegunką. Lekarze stwierdzili ze to grypa żoładkowa i przespiali leki, jednak bół żoładka nadal nie ustępował. Pozniej przepisano mi controloc40 i skierowali na gastroskopie, usg jamy brzusznej, badania krwi oraz kału ( podejrzewano lamblie). Wszytskie badania wyszły ok. Jednak dalej męcza mnie bóle żoładka. NIe moge jeść bo 30 minut po posiłku mam bóle. proszę opomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli wykluczono przyczyny organiczne wieloma badaniami obrazowymi i laboratoryjnymi to należy podejrzewać psychogenne podłoże dolegliwości. Warto udać się na wizytę do specjalisty psychiatry.