Co znaczą silne bóle brzucha w dolnej części i wyniki przeciwciał?

witam, mam silne bóle brzucha w dolnej częsci, bóle żoładka, biegunkę, nudności. Żadne leki nie pomagają. Miałam robione ogolne badanie kału, moczu i krwi i wyszły dobrze. W badaniu posiew kału wyszła mi średnio liczne kolonie Candidy albicans ( rok temu miałam liczne kolonie i dostałam antybiotyk, czy w tym roku też powinnam go dostać od lekarza? ). Dodatkowo miałam robione badanie P/c. anty-tTG IgA:3,53 RU/ml i P/c. anty-tTG IgG:0,10 Ratio. O czym świadczą te wyniki? jakie badanie mam jeszcze wykonać? co to może być? Dodam że rok temu objawy były taki same i w podobnym czasie, głównie na wiosne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa i dalsza diagnostyka