Bolesna i sina noga po uderzeniu w łydkę

Dzien dobry , mam takie pytanie ponieważ 3 tyg temu wpadłam na drążek od miotły , schodzilam ze schodów i końcówka uderzyłam W łydkę . Noga na następny dzien zrobiła sie sina w okolicy uderzonego miejsca . Niestety minęło 3 tyg a niga boli i wciaz widać zasiniaczine miejsce . Czy jest powód do niepokoju ??? Gdzie powinnam zaczerpnąć porady .

Magdalena Mroczek

Jeśli zmiany utrzymują się ponad tydzień, a stłuczone miejsce boli należy udać się do lekarza, najlepiej rodzinnego. Dolegliwości mogą miec z związek z zaburzeniem krzepliwości krwi.