Bolesna ranka w okolicy wejścia do pochwy podczas seksu

Witam, mam mały problem. Współżyję już prawie od roku, i ten 'problem' wciąż mi towarzyszy. Otóż podczas współżycia, u wejścia pochwy wytwarza się mała, bolesna ranka, zawsze w tym samym miejscu. Znika w ciągu 1- 2 dni. Stosowaliśmy lubrykanty, było delikatnie i wciąż to samo... Dlaczego nie mogę cieszyć się seksem?? Nie pomaga też fakt, iż mój facet ma (w tym przypadku- NIESTETY) zbyt duże przyrodzenie. Jestem coraz bardziej zniechęcona, pomocy :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z ginekologiem, który po badaniu określi dalsze postępowanie. Być może ma Pani nadżerkę na szyjce macicy, która jest uszkadzana mechanicznie podczas penetracji.
Pozdrawiam