Czemu mój penis nie może wejść do pochwy mojej dziewczyny?

Gdy chcemy współżyć i wydaje mi się, że jest odpowiednia chwila, by go wsadzić, to wchodzi tylko parę centymetrów i dziewczynę zaczyna boleć. Czym jest to spowodowane??? (Nasz pierwszy raz był niedawno i wszedł, ale bardzo bolalo, więc skończyliśmy to robić). Robiliśmy to już parę razy i nadal nie może wejść zupełnie. Nie wiem, o co chodzi, co mam robić???
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

najprawdopodobniej podczas pierwszej penetracji doszło do niepełnej defloracji, czyli przebicia błony dziewiczej, u partnerki. Niestety proces ten jest często bolesny, ale jego "niedokończenie" i przerwanie stosunku prowadzi do dalszych bolesnych stosunków. Problem może być także w kwestii nieadekwatnej wilgotności pochwy (np. z powodu słabego podniecenia partnerki) albo wad budowy pochwy. Warto rozważyć wizytę u ginekologa przez Pańską partnerkę.