Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolesne miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Bralam tabletki antykoncepcyjne , przestalam ze wzgledu na mojego chlopaka gdzyz mialam straszne chustawki nastrojow . Po odstawieniu tabletek ( zostaly mi przepisane ze wzgeldu na bolace misiaczki ) bolesne okresy wrocily . Czy zeby zlagodzic bol moge przyjmowac tabletki tylko tydzien przed okresem ? Dziekuje za odpowiedz :)
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy