Opóźnienie miesiączki o 5 dni a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, od 5 dni spoźnia mi sie okres. Kochałam sie z moim chlopakiem codziennie tydzien przed spodziewanym okresem ( zabezpieczaliśmy się prezerwatywą raz byl to stosunek przerywany). Wcześniej dwa miesiace wogóle nie bylo zbliżenia. Dodam ze dwa miesiace temu odstawilam tabletki. Okres mialam zawsze regularnie. Zrobilam dwa testy i wyszly negatywnie. Czy to mozliwe zebym byla w ciąży ?

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji nie wynika, aby była Pani w ciaży. Proszę dla pewności skontaktować się z ginekologiem.