Implant antykoncepcyjny a opóźnienie miesiączki

Witam, mam problem z spozniajacym sie okresem. Od tygodnia spoznia mi sie okres, mialam wszystkie obiawy napiecia przed miesiaczkowego ale nie bylo krwawienia. Wspolzylam z partenrem w dni nieplodne, jak i rowniez zabezpieczalismy sie prezerwatywa. Robilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. Wspomne rowniez, ze 3 miesiace temu mialam wyjety implant antykoncepcyjny czy to moze byc powodem spozniajacego sie okresu?

Aleksander Ropielewski

Przycyzn może być wiele i bez uszczegółowienia wywiadu i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie jaka jest przyczyna spóźniającej się miesiączki.