Nieregularna miesiączka i ból podbrzusza po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam bralam tabletki anty przez 4,5roku we wrzesniu tego roku odstawilam po odstawieniu mialam lekkie plamienia w pazdzierniku 8 dostalam pierwszy okres po odstawieniu po miesiaczce nie mialam juz zadnych plamien tyle ze okresu nadal nie ma nie zabezpieczamy sie z mezem od czwartku mialam straszne bole prawy jajnik bol promieniowal na prawa noge w niedziele bol sie wyciszyl robilam test ciazowy w poniedzialek po poludniu wyszedl negatywny bylam u gin wszystko tam wporzadku dlaczego tak siedzieje

Magdalena StusiĹska

Witaj,
odstawienie tabletek antykoncepcyjnych po tak długim czasie to zmiana dla organizmu. Najlepiej skonsultować się jeszcze raz ze swoim ginekologiem który Panią zna i wykonać USG, być może wtedy znajdzie się przyczyna bólu jajnika.