Bolesne miesiączkowanie i ból podbrzusza po wysiłku

Czy mając problemy z miesiączką ,mam 19 lat moja miesiączką jest nieregularna obfita i bolesna , a po wysiłku fizycznym mam bóle podbrzusza. Czy mogę starać się o zwolnienie z WF ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy rozpocząć dokładną diagnostykę tych bólów podbrzusza, w tym celu proszę udać się do ginekologa, który oceni czy są wskazania do zwolnienia z zajęć.
Pozdrawiam