Bolesne opuchlizna po złamaniu żuchwy

Witam. Mam problem z żchwą mialem złamanie w prawym kącie żuchwy (miedzy 7a 8). Juz jestem po zakonczeniu leczenia i nie do konca stosowalem sie do zalecen lekarza i nie trzymaleł diety miekkiej i pojawiła sie bolesna opuchlizna a nie przypilnowalem ubezpeczenia wiec mam problem i to spory . Zimne oklady nie pomagają. Co mam robić ?

Witam.
Nie pisze Pan jaki czas upłynął od zastosowanego leczenia ani jaką metodą był Pan leczony, a są to istotne informacje. Jeśli nie stosował się Pan do zaleceń lekarza prawdopodobnie nie było pełnej stabilizacji żuchwy (czyli pokarm naciskał na zęby i odłamy żuchwy ruszały się względem siebie) i nie było warunków do zrostu kostnego. Czy tak jest w rzeczywistości pokaże badanie oraz rentgenodiagnostyka. Musi się Pan wybrać do Poradni Chirurgii Szczękowo-Twarzowej - najlepiej w miejscu gdzie był Pan leczony i jest przechowywana dokumentacja.

Pozdrawiam,
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Bigas
http://www.astra-dent.pl/chirurgia-stomatologiczna-katowice.php