Bolesność barku, łokcia i nadgarstka
Witam, mam 38 lat od ponad 2 tygodni odczuwam silny bol barku, ramienia, łokcia i nadgarstka z dretwieniem (czasami ból dotyczy tylko 1 stawu a czasami wszystkich), ból uspokoja się lub jest lżejszy po połozeniu sie na poduszce ortopedycznej,morfologia jest w normie, RTG klatki piersiowej i barku bez zmian, LDH w normie, RTG kregosłupa szyjnego wykazało zniesienie lordozy szyjnej, kifotyczne ustawienie kregów , oraz osteofity, czasami boli mnie tez ucho po tej samej stronie. Co moze byc powodem?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Prawdopodobnie przyczyną są inny zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy , po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie