Bolesność brzucha a nerwica

witam mam pytanie.W styczniu tego roku robilem badania kompletne USG i GASTROSKOPIA usg prawidlowe a gastroskpia wykazala jedynie przepukline wslizgowa i refluks z tym zwiazany,wiec na ogul jestem zdrowy to czemu dokucza mi bul brzxucha jak jestem glodny po jedzeniu przechodzi moze to byc od leków biore miesac ranigast 150mg i bioprazol 20mg ?dodam tez ze podczas gastroskopi sparalizowalo mi cale cialo ze starchu.Cy te bule brzucha to moze byc nerwica tak czs po zajsciu? zoladka czy od leków?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do gastroenterologa, po badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę i odpowiednie zalecenia.