Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depresja a stosowanie Setaloftu

Witam od 3 miesięcy mam depresję (krotkotrwale) na początku były straszne objawy dostałem leki lerivon a po 3 tygodniach plus setaloft przez miesiąc teraz biorę tylko setaloft 50 x dziennie już jest znacznie lepiej ale nie cieszę się np z tego że wyrzeźbiłem sobie ładna sylwetkę jestem trochę osłabiony tak jak bym siły nie miał może dlatego że przez3 miesiące nic nie robiłem mam ciągle przeróżne myśli o wszystkim tylko bardziej takie ze się nie uda Powiedzcie mi czy to przejdzie mi kiedyś ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie nerwicy

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można zdecydować np. o ewentualnej modyfikacji dotychczasowego leczenia.

0

Tego niestety nikt nie wie... w sumie w wysokiej mierze to zależy od Ciebie :) Postaraj się podjąć dodatkowo psychoterapii - w większości przypadków leki działają tylko objawowo... Pomyśl o tym jak wyeliminować źródło problemu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
-------------------------
ZAPRASZAM NA
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://psychopedagog.eu/blog/
POLUB NAS NA FACEBOOK'u
http://facebook.com/psychopedagogeu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy