Stosowanie suplementów przy zespole paranoidalnych i depresji

Witam, Pytanie odnosnie stosowania suplementow przy takich chorobach jak zespol paranoidalny i depresja po psychotyczna. Z lekarstw obecnie biore zalaste 5mg, a jako antydepresant dziurawiec (juz po tyg. znaczna poprawa!). Z suplementów mam tak: L-arginine (niestety chyba bede musiał odłożyc bo dziwnie pobudza, moze jakbym zmniejszyl dawke bedzie ok...?), matrix kreatynowy (Magnezowy chelat kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny betaina bezwodna l-tauryna l-tyrozyna), do tego białko i bcaa.

Aleksander Ropielewski

Stosownanie suplementów zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta nie jest przeciwwskazane w zespole paranoidalnym i depresji.