Bolesność brzucha, gastroskopia a stosowanie Emanera

Witam, bardzo często boli mnie brzuch w podbrzuszu (czasem nie mogę chodzić z bólu) aktualnie biore leki Emanera i Duspatalin, miałam mieć robioną gastroskopie ale niestety przełożono moją wizytę. Zauważyłam że ból jest coraz częstszy. Mam również problem z zaparciami oraz wzdęciami. Czy powinnam udać się jeszcze do lekarza czy czekać na tą gastroskopie, bo ostatnio na wizycie Pani Doktor nie wiedziała co mi może dolegać i że tylko gastroskopia to może wykazać..

Aleksander Ropielewski

Trudno mi powiedzieć jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości bez możliwości badania, jednak gastroskopia na pewno może pomóc wyjaśnić przyczynę. Sugeruję kontakt ze szpitalnym oddziałem ratunkowym w przypadku silnych dolegliwości bólowych.