Ból żołądka, nudności, biegunka na przemian z zaparciami, uczucie niepełnego wypróżnienia i bóle pleców

Witam. Od ponad miesiąca mam takie objawy jak : ból żołądka, przy tym miewam nudności, nie wymiotuję, raz bolało tak że aż kłuło, jakby mi ktoś dźgał nożem, raz występuje u mnie biegunka na zmianę z zaparciami, teraz częściej te drugie, uczucie nie wypróżnienia do końca, bóle podbrzusza i ból z tyłu pleców część lędźwiowa, tak bolało że nie mogłam spać i aż z bólu nieraz uroniłam łzę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą być wywołane różnymi przyczynami - konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Jeżeli jednak dolegliwości będą bardzo silne, proszę udać się do szpitala na izbę przyjąć lub szpitalny oddział ratunkowy.