Bóle brzucha w górnej części, uczucie niepełnego wypróżnienia, stolce ze śluzem i nudności

Witam. Od kilku dni mam dziwne bóle brzucha w górnej części, uczucie nie pełnego wypróżnienia,stolce ze śluzem lub sam śluz, nudności, odruchy wymiotne bez wymiotów. Usg jamy brzusznej nic nie wykazało. Jakie badania należy wykonać. Co to może być? Boje się bo mam nerwice lękową, a te objawy jeszcze pogłebiają moje lęki. Prosze o odp.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza