Papkowaty stolec i bóle w brzucha

Witam. Od kilku miesięcy mam problem z brakiem twardego stolca, ciągle tylko papka. Ponadto zdarzają się bóle nie zbyt mocne w okolicach brzucha, najczęściej przy żołądku względnie przy wątrobie. Węgiel lecznicy nie pomaga poza zaczernieniem kału. Bylem z tym kilkukrotnie u mojego lekarza i cały czas wmawia mi ze to nerwica. Nie wierze w to, bo nie jestem nerwowym człowiekiem, a jeśli już to ta nerwice raczej powoduje to ze do dziś nie wiem co z tym kladem pokarmowym.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza