Bolesność brzucha i wzdęcia a hemoroidy

Mam problem z bólami brzucha .Od jakiegoś czasu,a było to już trzy razy bolał mnie brzuch potęgował tak mocno że nie dawałam rady siedzieć ani stać najpierw okropne kucie w dolnej części brzucha promieniujące do odbytu.Miałam wzdęty brzuch,przy oddawaniu gazów też mnie bolało przy odbycie okropny bul jak by ktoś sadzał igłe co to może być wiem że mam hemorojdy ale nie krwawią,proszę o pomoc dodam że nie mogę usiąść bo czuję bul w odbycie

Renata GrzechociĹska

Objawy sugerują chorobę hemoroidalaną, dlatego proponuję udać się do proktologa w celu włączenia odpowiedniego leczenia. Proponuję również wykonać USG narządu rodnego w celu wykluczenia problemów ginekologicznych.