Bolesność brzucha po urodzeniu dziecka

8 tygodni temu urodzilam syna. Okolo dwa tygodnie temu brzuch przy dotykaniu bolal. Stal sie wzdety, twardy i boli coraz bardziej, szczegolnie przy dotyku. Na poczatku myslalam ze boli mnie od noszenia dziecka, ma kolki i kiedy go nosze czasem kopie mnie w brzuch, jednak jest coraz gorzej i zaczynam sie martwic. Do tego zaparcia, hemoroidy i wzdecia. Dodam ze dwa dni temu cwiczylam miesnie brzucha co pogorszylo bol. Czy powinnam w takim wypadku udac sie do lekarza? Jaki moze byc tego powod?

Renata GrzechociĹska

Proszę narazie zrezygnować z ćwiczeń i udać się do ginekologa lub chirurga.