Bolesność brzucha w linii poniżej pępka a odpowiednia diagnostyka

Witam mam 32 lata od pewnego czasu doskwiera mi przewlekły bol brzucha w lini poniżej pępka lecz głownie po lewej stronie z uwagi na dolegliwości lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie na szereg badań USG - wszystko w normie Krew utajona wynik ujemny Krew i mocz w porządku Z uwagi na zagrożenia wykonałem tagże Tk miednicy małej oraz jamy brzusznej kture tagże nic nie wykazało pomocnicze badania markerów wszystko w normie Bol nieustepuje czy kolonoskopia cos wniesie czego szukać ?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wizytę u gastrologa. Przyczyn bólu doszukiwałbym w chorobach jelit (kolonoskopia) lub zaburzeniu ich ukrwienia (tk z kontrastem). Jeżeli te badania będą ujemne należy zastanowić się nad przyczynami ginekologicznymi lub psychologicznymi.