Bolesność głowy a wynik RTG do analizy
Dzień dobry! Borykam sie z bólem głowy od jakiegos czasu i zrobili mi badanie RTG i wyszło że jest węższa szpara międzykręgowa C4-C5 i nieco węższa C3-C4 co to właściwie znaczy??

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
To, że skompresowaniu lub dehydratacji (objaw zwyrodnienia) uległ krążek międzykręgowy.