Wynik RTG kręgosłupa 32-letniej osoby do interpretacji
Witam! Proszę o interpretację wyniku RTG kręgosłupa szyjnego: Zniesienie lordozy, zwężenie tarczy c4-c5, zwężenie między wyrostkami poprzecznymi c2-c3 i c3-c4.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie
Wynik badania może świadczyć o początku choroby krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest konsultacja z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.,