Bolesność głowy a zwyrodnienie siatkówki

witam, jakiś czas temu przez dwa tygodnie dokuczał mi ból głowy w okolicy czoła. Dodatkowo towarzyszyło mi uczucie wypychanie oczu i suchości w oczach,byłam u okulisty, znalazł zwyrodnienia obwodowe siatkówki i czekam na zabieg fotokoagulacji. dodatkowo okulista stw, zmęczenie oczu nadmiernym i zbyt długim noszeniem soczewek. dziś czytałam o jaskrze, czy powinnam raz jeszcze udac się na szczegółowe badania czy skoro okulista nie zalecił i nic nie wspomniał o tym to nie mam powodów do obaw?

Witam. Jaskra nie boli Nie ma Pani wieku na jaskrę.zmęczenie Pani i Pani oczu boli.Proszę się nie martwić.Po laserze odpocząc a potem sobie zrobić za parę miesięcy OCT .Bedzie wynik od razu i odpowiedz na rózne problemy okulistyczne. Pozdrawiam