Bolesność głowy i pieczenie w obrębie brzucha

Mam bardzo często bóle brzucha i głowy. Mam również coraz częściej objawy ostrego pieczenia w brzuchu tak jak bym wypił wrzątek i pieczenie zaczyna się w brzuchu i idzie wyżej i czuję pieczenie w klatce piersiowej oraz w gardle i później boli mnie gardło. Mam ostre pieczenie brzucha, że nie mogę wytrzymać. Mam również ostre pieczenia jak coś zjem, np. kanapkę, serek wiejski czy jak się czegoś napiję. Wykonałem USG jamy brzusznej , Kolonoskopie oraz gastroskopie i wyniki są dobre i bez zmian

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, pomimo wszystko takie objawy wskazują na chorobę żołądka. Dla pewności proszę jeszcze o wykonanie EKG i ECHO serca a w razie ujemnych wyników udanie się jednak do gastroenterologa. Zalecałbym wykonanie pHmetrii. Pozdrawiam