Bolesność głowy podczas poruszania

Wczoraj w dzień nagle pojawiły mi się plamki przed lewym okiem. Od razu położyłem się do łóżka i usnąłem. Obudziłem się za ok. 1 godzinę i normalnie widziałem lecz podczas szybkich ruchów głową pojawiał się chwilowy ból po prawej stronie głowy od skroni do tyłu głowy oraz zwymiotowałem. Ponadto zauważyłem podwyższoną temperaturę ciała (ok. 37 stopni). Dziś jak ruszę szybko głową na bok nadal czuje taki chwilowy ból lecz mniejszy niż wczoraj. Temperatura nadal utrzymuje się na poziomie 37 stopni.

Renata GrzechociĹska

37 stopni to prawidłowa temperatura ciała o gorączce mówimy powyżej 37,5 st. Proponuję mierzyć ciśnienie przez jakiś czas i udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.