Bolesność głowy promieniująca do karku

Witam. Od około trzech tygodni głowa boli mnie codziennie. Ból przeważnie umiejscowiony jest w skroniach bądź z tyłu głowy i promieniuje w okolicach karku. Od kilku dni dołączyło do tego ostre kłucie w lewej skroni i okolic podczas wstawania oraz zawroty głowy. Boli tak bardzo, że muszę chwilę poczekać nim wykonam kolejny ruch,ponieważ czuję się jakbym była sparaliżowana. Niemożliwe prawie jest też otworzenie lewego oka w momencie występowania bólu. Czy jest to powód do obaw czy te bóle ustąpią?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę nie bagatelizować objaów i udać się do lekarza, konieczna jest dokładna diagnostyka Pani dolegliwości.
Pozdrawiam