Bolesność głowy, senność a poziom cukru we krwi

Witam w tym roku kończę 25lat mam dwójkę dzieci. W drugiej ciąży miałam podwyższony cukier ale odpowiednia dieta wszystko normowala. Jakiś miesiąc temu zaczęłam źle czuć. Drżą mi ręce, boli mnie głowa, jestem zmęczona i senna. Postanowiłam zmierzyć sobie rano na czczo cukier glukometrm. Kolacje zjadłam o 20stej wstałam rano o 8.40 mój cukier na czczo 131 potem wypiłam kawę i po 2h (nie jem nic od rana) cukier wyniósł 115. Cały czas nie czuje się za dobrze. Czy cukier może mieć z tym jakiś związe

Piotr Pilarski

Poziom cukru może mieć związek z Pani samopoczuciem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego celem wykonania pomiaru glukozy z krwi żylnej na czczo. Tylko taki wynik może służyć do rozpoznania.

Pozdrawiam.