Bolesność głowy, skroni a światłowstręt

Witam, mma 2o lat, od jakiegos czasu często prawie codziennie boli mnie głowa szczególnie w okolicy prawej skroni, oka, i z tyłu głowy, mam światłowstręt i boli bardziej kiedy na coś co się szybko porusza, i muszę mrużyć oczy, podejrzewam tez u siebie dolegliwości nerwicowe typu stres wewnętrzny chociaż nie mam powodu, proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Są to objawy, które mogą sugerować olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnicy skroniowej. Proszę zgłosic się do internisty lub reumatologa.