Bolesność głowy i pulsowanie skroni

Witam ,mam problem ,boli mnie głowa ,dokładnie lewa skroń ,żyła pulsuje .Nie wiem czy to osłabienie czy ból pourazowy . Miałem raz wypadek straciłem przytomność uderzyłem głową o ciało stałe,po tygodniu obserwacji nic nie wykryto.Też sypiałem dziennie po 6 godzin ,Mam światłowstręt w godzinach 18-19 jak się ściemni .Wizytę u neurologa mam dopiero za dwa miesiące .Jem normalnie ,jestem senny w dzień . Myślę też czy to nerwica często się denerwuję na dziewczynę .Proszę o Pomoc ;)

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza