Bolesność głowy, stres a omdlenie

Witam . Kilka miesiecy temu wstałam rano i strasznie bolała mnie głowa zrobiło mi się nie dobrze chciałam iśc do łazienki i wtedy zemdlałam , tata zawiózł mnie do szpitala tam spedziłam kilka dni ale lekarze nic nie stwierdzili a tomografia wyszła dobrze . Ból nie ustawał nawet po zażyciu ketaolu . Wróciłam do domu ale wciąż źle się czuje bardzo często boli mnie głowa , obraz się rozmazuje a niekiedy nawt ciężko się oddycha . Boję się że to jest coś poważnego :( Tym bardziej że przez ostatni okres miałam bardzo dużo stresu i problemów .

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.
Przyczyną mogą byc również schorzenia internistyczne np. niedoczynnośc tarczycy....
Może to byc równiez depresja.
Generalnie proszę zwrócic się do specjalisty, diagnostyka przez internet niewiele wniesie.