Bolesność i obrzęk kolana po iniekcji kwasu hialuronowego

Witam jestem po rekonstrukcji wiezadel ACL i usunięcia łąkotki. Dokładnie 10 dnitemu miałem iniekcję z kwasu hialuronowego w tej chwili pojawił mi się dość spory obrzęk nad kolanem jak i od spodu odczuwam spory ból co powinienem zrobić? Czy może to być efekt przeciążenia ? dodam, że wszedłem w dość intensywny okres rehabilitacji

Takie objawy mogą świadczyć o wysięku w stawie. Po iniekcji preparatu kwasu hialuronowego może się to zdarzyć. Jeśli nie ma gorączki, to trzeba ograniczyć intensywność rehabilitacji, zastosować chłodzenie kolana i proste leki przeciwzapalne. Jeśli po kilku dniach nie minie koniecznie pokazać lekarzowi.